Kim jesteśmy

Wnętrza są dla nas całością, każdy element powinien oddziaływać na siebie i z siebie wynikać. Projektując mamy na względzie nie tylko funkcjonalność i estetykę, ale również indywidualny charakter osób, dla których tworzymy. Dlatego ważna jest dla nas ścisła współpraca z klientem, dokładne poznanie jego potrzeb. Każde wnętrze powinno mieć swoja duszę i tym się kierujemy, poszukując równowagi między fakturami, wzorami i światłem

Plastyczną wrażliwość oraz inżynierską naturę połączyliśmy w kreatywny zespół, dbający o każdy szczegół wnętrza. Zapraszamy do współpracy

Artur Jóźwik

Zagadnienia zawodu architekta poznałem, studiując Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Warszawskiej, dlatego w zespole jestem odpowiedzialny za inżynierski pierwiastek. Lubię piękno, ale uważam, że bez funkcjonalności traci ono na wartości. Piękne wnętrze to symbioza praktyczności i estetyki, dlatego w projektowaniu dążę do jej osiągnięcia.

Jestem perfekcjonistą, uwielbienie znajduję w idealnie wypracowanych detalach. W pracy z klientem staram się poznać go jak najlepiej, aby móc stworzyć projekt odpowiadający jego osobowości.

Aleksandra Gajewska

Ukończyłam architekturę wnętrz na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Zdobywanie nowych doświadczeń jest dla mnie bardzo cenne, dlatego uzupełniam studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Projektowanie wnętrz i mebli jest nie tylko moją pracą, ale i pasją. Ogromną przyjemność sprawia mi projektowanie oświetlenia, abażurów lamp.

Lubię minimalizm i kontrasty we wnętrzach, ale nie boję się zastosować innej, bardziej dekoracyjnej stylistyki. Ponad wszystko kocham elegancję. Dzięki swojej wrażliwości estetycznej w zespole czuwam nad plastycznością wnętrza.